کیسه زباله رولی پایاشمس ۴۰۰گرم

آشنایی با شرکت پایا شمس

شرکت پایا شمس تولید کننده انواع کیسه زباله به خصوص کیسه زباله رولی پایا شمس سال هاست که در حوزه کیسه زباله به عنوان شرکتی مطرح به تولید انواع محصولات مرتبط در بازار فعالیت دارد. مجموعه ما با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای و متبحر و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز به فناوری روز در زمینه تولید و بسته بندی سعی داشته تولیداتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. امروزه کیسه زباله رولی پایا شمس که یکی از محصولات برتر در بازار رقابتی داخل کشور است، حجم قابل توجهی از صادرات این محصول به کشورهای همسایه را نیز شامل می شود.   

در حال حاضر به دلیل رقابت سخت و تنگاتنگ و در دست گرفتن بازار در کشور به عنوان دغدغه ای برای مدیران ارشد شرکت ها مطرح است. به همین دلیل با طراحی و پیاده سازی کیفی و کمی تولیدات از جمله کیسه زباله رولی پایا شمس توسط مدیران و کارشناسان شرکت بخش مهمی از سهم بازار داخلی و خارجی در اختیار شرکت پایا شمس می باشد.

مزیت های تولیدات کارخانه پایاشمس

محصولات تولیدی شرکت پایا شمس از جمله کیسه زباله رولی پایا شمس به غیر از کیفیت و دارا بودن استاندارد های روز، دارای فاکتورهای مهم دیگری نیز می باشد که همانا قیمت و کیفیت مناسب است.

مرتب بودن رول های پایاشمس یکی دیگر از مزیت های این محصول است.

نمایی از کیفیت رول پایاشمس

مشخصات محصول

  • نام کالا: کیسه زباله رولی پایا شمس
  • وزن: ۴۰۰ گرم
  • سایز: ۹۰ در ۷۰ سانتی متر
  • تعداد در هر رول: ۲۰ برگ
  • قیمت برای مصرف کننده: ۱۴،۵۰۰تومان

تماس باما

۰۹۱۲۰۵۰۸۳۳۶ قره داغینایلکس مشکی دسته دار

نایلکس مشکی دسته دار یکی از انواع پر مصرف نایلکس ها است که در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در مواردی نیاز است تا به جای استفاده از نوع بی رنگ پلاستیک های خرید، از نوع مشکی و تیره آن استفاده گردد. به همین دلیل کارخانجات تولیدی پلاستیک بخشی از تولید نایلکس خود را به تولید نوع مشکی رکابی آن اختصاص داده اند.

 تولید نایلکس مشکی دسته دار در کشور

تولید نایلکس مشکی دسته دار در کشور با توجه به مصارف و کاربرد های زیاد این پلاستیک طی چند سال گذشته با افزایش زیادی همراه بوده است. در ابتدا باید دانست که نایلکس به چه چیز گفته می شود.

نایلکس در واقع فیلم پلی اتیلن سنگین است که در کشور ما بیشتر در مصارف پلاستیک های خرید فروشگاهی دیده می شود.

 از آنجا که نایلکس مشکی دسته دار همچون دیگر رنگ ها و مدل های این مدل نایلکس ها دارای انعطاف بالا و قابلیت دوخت است، پس می توان گفت که در ساخت آن فقط از پلی اتیلن سنگین استفاده نشده و شامل پلی اتیلن سبک نیز می شود.

 با توجه به نیاز در برخی موارد در استفاده از نایلکس مشکی دسته دار به جای نوع بی رنگ آن، لزوم تولید به مقدار نیاز جامعه از این نوع نایلکس ها وجود دارد.

در سالیان گذشته از نایلکس های سنگین به جای نوع سبک آن استفاده می شد اما راحتی و انعطاف پذیری در نایلکس های جدید، موجب شد تا تقاضا برای خرید و مصرف نایلکس های سبک بیشتر شود.

 اگرچه که پلی اتیلن سبک را نایلون می نامند اما آنچه که در جامعه جا افتاده است، استفاده از تعبیر نایلکس برای مدل های سبکتر آن می باشد. نایلکس مشکی دسته دار دارای دسته بوده که موجب سهولت در استفاده می گردد.

انواع نایلکس مشکی دسته دار در مرکزپلاست

نایلکس مشکی دسته دار در مرکزپلاست با توجه نیاز مشتریان در سه کیفیت وکد تولید میشود.

نایلکس مشکی دسته دار کد۱

نایکس مشکی دسته دار کد۲

نایلکس مشکی دسته دار کد۳

هر ۳کد درسایز های ۴۰×۳۰ ۴۷×۳۷ ۵۵×۴۵ ۶۵×۵۵ قابل تولید میباشد.

تفاوت کد ها در کیفیت وقیمت کالا میباشد بطور مثال کد۱ از کیفیت بالاتری برخورددار و به اصطلاح درحد نو میباشد.

تست کیفیت

تست کشش نایلکس مشکی

مشاوره رایگان

با تماس با شماره ۰۹۱۲۰۵۰۸۳۳۶میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را سوال بفرمایید.

کیسه فریزر رولی پرقو ۵۰۰گرمی

کیسه فریزر رولی پرقو ۵۰۰گرمی

سایز ۳۵×۲۵

۲۵۰برگ

تعداد در کارتن ۳۰ رول

پرقو یکی از تولید کننده های محصولات یکبار مصرف پرقدرت میباشد.

مشخصات محصول کیسه فریزر رولی پرقو ۵۰۰گرمی

سلفون پاکتی

سلفون پاکتی قابل تولید در مجموعه مرکز پلاست از عرض ۴ سانتی متر الی ۸۰ سانتی متر میباشد.

همچنین با توجه به سفارش قابلیت تنظیم ضخامت از ۱۰میکرون الی ۲۰میکرون ممکن میباشد

برخی سلفون های پاکتی پرمصرف مانند سلفون قاسق چنگال رستورانی سلفون بسته بندی خشکبار سلفون جهت بسته بندی پوشاک سلفون سلفون عطاری و بسیاری از مصارف دیگر نامبرد.