نایلکس مشکی دسته دار

نایلکس رکابی مشکی

نایلکس مشکی دسته دار یکی از انواع پر مصرف نایلکس ها است که در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در مواردی نیاز است تا به جای استفاده از نوع بی رنگ پلاستیک های خرید، از نوع مشکی و تیره آن استفاده گردد. به همین دلیل کارخانجات تولیدی پلاستیک بخشی از تولید نایلکس خود را به تولید نوع مشکی رکابی آن اختصاص داده اند.

 تولید نایلکس مشکی دسته دار در کشور

تولید نایلکس مشکی دسته دار در کشور با توجه به مصارف و کاربرد های زیاد این پلاستیک طی چند سال گذشته با افزایش زیادی همراه بوده است. در ابتدا باید دانست که نایلکس به چه چیز گفته می شود.

نایلکس در واقع فیلم پلی اتیلن سنگین است که در کشور ما بیشتر در مصارف پلاستیک های خرید فروشگاهی دیده می شود.

 از آنجا که نایلکس مشکی دسته دار همچون دیگر رنگ ها و مدل های این مدل نایلکس ها دارای انعطاف بالا و قابلیت دوخت است، پس می توان گفت که در ساخت آن فقط از پلی اتیلن سنگین استفاده نشده و شامل پلی اتیلن سبک نیز می شود.

 با توجه به نیاز در برخی موارد در استفاده از نایلکس مشکی دسته دار به جای نوع بی رنگ آن، لزوم تولید به مقدار نیاز جامعه از این نوع نایلکس ها وجود دارد.

در سالیان گذشته از نایلکس های سنگین به جای نوع سبک آن استفاده می شد اما راحتی و انعطاف پذیری در نایلکس های جدید، موجب شد تا تقاضا برای خرید و مصرف نایلکس های سبک بیشتر شود.

 اگرچه که پلی اتیلن سبک را نایلون می نامند اما آنچه که در جامعه جا افتاده است، استفاده از تعبیر نایلکس برای مدل های سبکتر آن می باشد. نایلکس مشکی دسته دار دارای دسته بوده که موجب سهولت در استفاده می گردد.

انواع نایلکس مشکی دسته دار در مرکزپلاست

نایلکس مشکی دسته دار در مرکزپلاست با توجه نیاز مشتریان در سه کیفیت وکد تولید میشود.

نایلکس مشکی دسته دار کد۱

نایکس مشکی دسته دار کد۲

نایلکس مشکی دسته دار کد۳

هر ۳کد درسایز های ۴۰×۳۰ ۴۷×۳۷ ۵۵×۴۵ ۶۵×۵۵ قابل تولید میباشد.

تفاوت کد ها در کیفیت وقیمت کالا میباشد بطور مثال کد۱ از کیفیت بالاتری برخورددار و به اصطلاح درحد نو میباشد.

تست کیفیت

تست کشش نایلکس مشکی

مشاوره رایگان

با تماس با شماره ۰۹۱۲۰۵۰۸۳۳۶میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را سوال بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *