کیسه زباله رولی پایاشمس ۴۰۰گرم

آشنایی با شرکت پایا شمس

شرکت پایا شمس تولید کننده انواع کیسه زباله به خصوص کیسه زباله رولی پایا شمس سال هاست که در حوزه کیسه زباله به عنوان شرکتی مطرح به تولید انواع محصولات مرتبط در بازار فعالیت دارد. مجموعه ما با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای و متبحر و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز به فناوری روز در زمینه تولید و بسته بندی سعی داشته تولیداتی با کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. امروزه کیسه زباله رولی پایا شمس که یکی از محصولات برتر در بازار رقابتی داخل کشور است، حجم قابل توجهی از صادرات این محصول به کشورهای همسایه را نیز شامل می شود.   

در حال حاضر به دلیل رقابت سخت و تنگاتنگ و در دست گرفتن بازار در کشور به عنوان دغدغه ای برای مدیران ارشد شرکت ها مطرح است. به همین دلیل با طراحی و پیاده سازی کیفی و کمی تولیدات از جمله کیسه زباله رولی پایا شمس توسط مدیران و کارشناسان شرکت بخش مهمی از سهم بازار داخلی و خارجی در اختیار شرکت پایا شمس می باشد.

مزیت های تولیدات کارخانه پایاشمس

محصولات تولیدی شرکت پایا شمس از جمله کیسه زباله رولی پایا شمس به غیر از کیفیت و دارا بودن استاندارد های روز، دارای فاکتورهای مهم دیگری نیز می باشد که همانا قیمت و کیفیت مناسب است.

مرتب بودن رول های پایاشمس یکی دیگر از مزیت های این محصول است.

نمایی از کیفیت رول پایاشمس

مشخصات محصول

  • نام کالا: کیسه زباله رولی پایا شمس
  • وزن: ۴۰۰ گرم
  • سایز: ۹۰ در ۷۰ سانتی متر
  • تعداد در هر رول: ۲۰ برگ
  • قیمت برای مصرف کننده: ۱۴،۵۰۰تومان

تماس باما

۰۹۱۲۰۵۰۸۳۳۶ قره داغیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *